


Opinie Graczy
Graliśmy w pokój „Nekromanta” i było niesamowicie! Świetne zagadki, mega klimat i totalne wciągnięcie od pierwszej minuty. Już planujemy kolejną grę!

Magda Wierzbicka
Kupiłem voucher PREMIUM jako prezent dla dziewczyny – i to był strzał w dziesiątkę! Pokój zaskakujący, mega emocje, a obsługa na najwyższym poziomie.

Piotr Mastalerek
Byliśmy ekipą 4-znajomych i totalnie nas wciągnęło! Genialna fabuła, ciekawe łamigłówki i świetna atmosfera. Wyszliśmy z bananem na twarzy, na pewno wrócimy sprawdzić inne pokoje!

Seweryn Zapendowski
Wystrój pokoju to absolutny majstersztyk. Dbałość o detale sprawia, że od razu zapominasz o świecie zewnętrznym. Najlepsze wyjście integracyjne na jakim byłam!

Katarzyna Nowacka
Mistrz gry wprowadził nas w klimat idealnie. Sam pokój mroczny i tajemniczy - dokładnie to, czego szukaliśmy. Zagadki logiczne, ale wymagające nieszablonowego myślenia.

Tomasz Kwiatkowski


